Dodaj do ulubionych
 
  Kasy przenośne
Kasy średnie
Kasy systemowe
  ELZAB Alfa
  ELZAB Delta
  ELZAB Omega
  Posnet Combo L
  Posnet Combo XL
  Novitus PS3000
  Novitus PS3000 Plus
  Novitus PS3000 Net
  Novitus Mini POS E
Kasy specjalizowane
Kasy fiskalne / Systemowe
ELZAB Alfa
Kasy rodziny ELZAB Alfa są przeznaczone do pracy w małych lub średnich placówkach jako niezależne stanowisko kasowe lub w sieci wielostanowiskowej (sieć wielu kas kontrolowana komputerem). Transmisja danych między kasą a komputerem PC odbywa się w tle, dzięki temu nie przerywa pracy sprzedającego kasjera.
ELZAB Delta
Kasy ELZAB Delta szczególnie polecane są do średnich i dużych placówek handlowych i usługowych, jak również dla klientów planujących rozbudowę stanowisk sprzedaży i ich integrację w sieć kontrolowaną przez komputer. Konstrukcja kasy odpowiada najwyższym standardom ergonomii i funkcjonalności, co gwarantuje niezawodne działanie i łatwą obsługę. Komunikacja kasy z komputerem odbywa się w tle, bez przerywania pracy kasjera.
ELZAB Omega
Podłączenie fiskalnej drukarki paragonów ELZAB Omega do używanego w placówce handlowej komputera PC, obsługującego sprzedaż towarów i usług, pozwala w prosty sposób spełnić wymagania Ministerstwa Finansów dotyczące ufiskalnienia. Drukarka współpracuje z wieloma popularnymi na rynku programami (poprawna komunikacja pod DOS, WIN95, WIN NT, UNIX/ LINUX).
Posnet Combo L
Kasa fiskalna Posnet Combo L oferuje dużą bazę towarową, połączoną z ETHERNET'em i protokołem TCP/IP. Jest to optymalne rozwiązanie dla zastosowań systemowych. Dodatkowym atutem jest, zdecydowanie poprawiający ergonomię pracy, duży wyświetlacz operatora LCD 4 x 20 znaków.
Posnet Combo XL
Kasa fiskalna Posnet Combo XL to kasy dla najbardziej wymagających użytkowników. Cechą charakterystyczną tego rozwiązania jest bardzo pojemna baza towarowa, umożliwiająca zapamiętanie 60 000 PLU oraz szeroka gama konfigurowanych interfejsów - 5 x RS232 i Ethernet. Ponadto linia XL standardowo jest wyposażona w alfanumeryczny wyświetlacz klienta LCD 2 x 20 znaków, oraz wyświetlacz operatora LCD 4 x 20 znaków.
Novitus PS3000
Kasa fiskalna PS3000 to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Przeznaczeniem PS3000 są duże placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS3000 powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.
Novitus PS3000 Plus
Kasa fiskalna PS3000 Plus to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Przeznaczeniem PS3000 Plus są duże placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS3000 Plus powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.
Novitus PS3000 Net
Kasa fiskalna PS3000 net to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą kasą z prawdziwą kartą sieciową oraz największą bazą towarową. Przeznaczeniem PS3000 net są duże placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS3000 net powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.
Novitus Mini POS E
Mini POS E to zupełna nowość na rynku urządzeń fiskalnych. Funkcjonalność nowoczesnej drukarki fiskalnej połączona z komputerem przenośnym PDA zamknięta w zwartej obudowie standardowej kasy fiskalnej. Urządzenie to wypełnia lukę pomiędzy standardowymi - nawet najbardziej zaawansowanymi technologicznie i programowo - kasami systemowymi a zestawami PC POS z zewnętrzną drukarką fiskalną.